GWIAZDKA
Z FOX EVENTS​

Niech tegoroczna Wigilia będzie WOW! Wiemy, jak ciężki to był rok. Dobrze przygotowany event, dopasowany indywidualnie do Twojej firmy pozwoli dobrze go zakończyć i z przytupem wejść w nowy rok. Przygotujmy razem coś naprawdę extra – w zgodzie z wartościami Twojej firmy, środowiskiem pracy, ludźmi. Mamy za sobą już kilkaset eventów online i stacjonarnie – postaw na sprawdzoną firmę.

Zajmiemy się wszystkim
Od samego konceptu po kompleksową realizację. Stacjonarnie, online, a jeśli chcesz – nawet w powietrzu czy pod wodą. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych! Odciążymy się – zajmiemy się całym zapleczem organizacyjnym, w tym także logistyką upominków świątecznych. Tego dnia po prostu dobrze się baw.

Sprawdź, co możemy zrobić dla Ciebie!

Plan przygotowany specjalnie pod Ciebie

Warsztaty z gotowania? X-mas Escape Room? Event z użyciem technologii AR? Nie ma sprawy! Do każdego eventu podchodzimy indywidualnie, uważnie słuchamy, czego potrzebujesz. Organizujemy eventy na skalę światową i lokalną, online i stacjonarnie. Zorganizuj z nami Wigilię, którą Twoi współpracownicy pokochają.

Zadbamy o motywację
Czy wiesz, że aż 57% współpracowników odczuwa potrzebę integracji? Zorganizujemy dla Ciebie Wigilię, która będzie nie tylko podsumowaniem ostatniego roku, ale także pomoże podnieść morale zespołu i wzmocni motywację. Jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi trendami w eventach integracyjnych i motywacyjnych. Napisz do nas, by poznać naszą ofertę.

Napisz lub zadzwoń i opowiedz o swoich potrzebach.
My zajmiemy się resztą!