LETNIE PIKNIKI
Z FOX EVENTS!

Niech tegoroczny piknik będzie WOW! Wiemy, jak ciężki to był poprzedni rok, a dwuletnia przerwa w letnich spotkaniach firmowych to zdecydowanie za długo. Dlatego przygotowaliśmy ofertę letnich pikników firmowych! Dobrze przygotowany event, dopasowany indywidualnie do Twojej firmy pozwoli zintegrować się pracownikom i z przytupem wejść w drugą połowę roku. Przygotujmy razem coś naprawdę extra – w zgodzie z wartościami Twojej firmy, środowiskiem pracy, ludźmi. Mamy za sobą już kilkaset eventów plenerowych zarówno dla kilkudziesięciu jak i kilu tysięcy osób – postaw na sprawdzoną firmę.

Zajmiemy się wszystkim


Od samego konceptu po kompleksową realizację. W każdym miejscu w Polsce i za granicą, a jeśli chcesz – nawet w powietrzu czy pod wodą. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych! Odciążymy się – zajmiemy się całym zapleczem organizacyjnym, w tym także przygotowaniem odpowiednich dokumentów potrzebnych do organizacji imprezy masowej. Tego dnia po prostu dobrze się baw.

Skontaktuj się z nami, abyśmy przygotowali ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb

Plan przygotowany specjalnie pod Ciebie

Olimpiada na sportowo? Piknik w stylu EKO? Recepcja na tag NFC? Nie ma sprawy! Do każdego eventu podchodzimy indywidualnie, uważnie słuchamy, czego potrzebujesz. Organizujemy eventy na skalę światową i lokalną, online i stacjonarnie. Zorganizuj z nami piknik, który Twoi współpracownicy pokochają.

Zadbamy o motywację

Czy wiesz, że aż 60% współpracowników odczuwa potrzebę integracji? Zorganizujemy dla Ciebie piknik, który będzie nie tylko miłym spędzeniem czasu, ale także pomoże podnieść morale zespołu i wzmocni motywację. Jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi trendami w eventach integracyjnych i motywacyjnych. Napisz do nas, by poznać naszą ofertę.

Napisz lub zadzwoń i opowiedz o swoich potrzebach.
My zajmiemy się resztą!